بهترین متخصص واریس شهرکرد

فلبکتومی چیست

فلبکتومی یا خارج کردن رگهای سطحی برجسته :
دکترهادی زاده از سالها قبل به انواع درمان واریس می پردازند. مقاله زیر جمع آوری نظرات ایشان درمورد درمان واریس با استفاده از لیزر واریس، فلبکتومی و…می باشد.
واریس های سطحی واقعی با روش های خاص قابل برداشتن یابیرون کشیدن هستند. این کار معمولا از طریق یک سری برشهای کوچک(۴-۲ )میلی متر انجام می شود. برای توصیف این مورد از اصطلاح فلبکتومی استفاده میشوند.
رگ در هربخش از طریق یک برش حذف خواهند شد.

مراقبت های بعدی

در حال حاضر بیشتر این روش ها ودرمان ها در مطب یا کلینیک قابل انجام هستند. برای کمک به بهبودی، فوری ،پاها محکم توسط باند بسته خواهند شد. پس از ۱-۲ روز باند ممکن است به جوراب فشاری ساق بلند که۷-۵ روز پوشیده می شود تغییر یابد. برای چند روز اول پوشیدن جوراب فشاری ساق بلند آسانتر است.
پس از این اگر پا بدون آن درشب راحت باشد،می توانید فقط در طول روز از جوراب فشاری ساق بلند استفاده کنید. هدف این است که یا با بلند کردن پا از حرکت مچ پا پرهیز کنید،یا درخانه و باغ در حرکت باشید. پیاده روی روزانه ۱-۲ مایل امکان پذیرمی باشد.
پس از انجام مراحل ابلاسیون ،ورید عمیق تر درمان شده و پس از۳-۵ روز ممکن است زخم قبلی که در اثر واریس به وجود آمده بوده است، دچار بهبودی شود. این مراحل بخشی از واکنش به درمان است و به خوبی انجام خواهد شد.
دکتر محمود هادی زاده به عنوان بهترین متخصص واریس اصفهان(بهترین متخصص واریس ایران ) از سال های دور گذشته ، به درمان بیماران مبتلا به واریس در سراسر کشور که بدنبال یافتن بهترین متخصص واریس اصفهان( بهترین متخصص واریس ایران ) هستند ، به ویژه هموطنان گرامی که به دنبال بهترین متخصص واریس اهواز و یا بهترین متخصص واریس شهرکرد می باشند ، می‌پردازند.
در برخی موارد ، دکتر هادی زاده علاوه بر درمان واریس با لیزر واریس ، ار اف واریس ، چسب واریس و از درمانهای تکمیلی مانند اسکلروتراپی نیز برای درمان ظاهر پا هم استفاده می کنند که باعث می‌شود کمترین انرژی از انواع واریس ، بر روی ظاهر پا نیز باقی نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت دکتر هادی زاده و یا شماره تلفن های مرکز واریس اصفهان مراجعه فرمایید .