اسکلروتراپی واریس

دکتر محمود هادی زاده (09211016462_ 03132242165) به عنوان بهترین متخصص واریس ایران( بهترین متخصص واریس اصفهان) درجهت آشنایی بیماران مبتلا به واریس ، مقاله زیر را در اختیار شما عزیزان قرار داده اند.
برای اسکلروتراپی واریس( درمان واریس بااسکلروتراپی)، یک ماده شیمیایی مخصوص به رگ های مبتلا به واریس به اندازه کوچک و متوسط تزریق می شود که باعث ازبین رفتن نارسایی آنها می شود که عموما ظاهرشدن اثر آنها طول کشیده و چند هفته بعد، آنها باید به طور کامل درمان شوند. ممکن است یک ورید بیش از یک بار تزریق شود.
اسکلروتراپی یک روش درمان واریس کامل بسیارخوب است که نیاز به جراحی، بیهوشی و یا درمان های تهاجمی دیگر نداشته و به صورت بسیار بی خطر و راحت انجام می شود و بیماران پس از انجام اسکلروتراپی واریس، می توان به صورت فوری و بدون نیاز به استراحت و یا بستری، به سرکار خود بازگرداند.
اسکلروتراپی واریس باعث می شود که بیماران مبتلا به واریس، درمان کامل را تجربه نموده و از درد واریس، سوزش های شدید ناشی از واریس ، لخته های ناشی از واریس و سایر عوارضی که می توانند ثانویه به واریس ونارسایی های عروقی ایجادشوند، نجات یابند.
در کلینیک واریس اصفهان، دکتر محمودهادی زاده (بهترین دکترواریس ایران)(بهترین دکتر واریس اصفهان) به درمان کامل انواع واریس های کوچک و بزرگ با استفاده از لیزر واریس، چسب واریس، اسکلروتراپی واریس و…می پردازند و بیماران مبتلا به واریس که به دنبال درمان واریس در اصفهان و یا درمان واریس در چهارمحال و بختیاری، درمان واریس درشهرکرد، درمان واریس دریزد و یا سایراستان های همجوار اصفهان می باشند با مراجعه به کلینیک واریس اصفهان، تحت درمان کامل واریس، بدون نیاز به جراحی و بیهوشی قرار می گیرند.